Dywany irańskie

( ilość produktów: 553 )

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów dekoracyjnych domów oraz mieszkań. Propozycja sklepu internetowego to między innymi dywany irańskie. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych, najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczane produkty są dostępne w wielu wariantach rozmiarowych, kolorystycznych i stylistycznych, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Dywany irańskie - charakterystyka

Cechą szczególną dywanów irańskich jest ich wzorzystość (często inspirowana symboliką i lokalną kulturą). Wynika to z faktu, że w dawnych czasach (zwłaszcza w krajach ze Wschodu) dywany były traktowane jako symbol bogactwa. Między innymi dlatego wiele tego typu elementów wyposażeniowych przypomina dzieło sztuki. Są tworzone przy użyciu niespotykanej w innych zakątkach świata tkaniny będącej skarbem kultury Iranu. W głównej mierze właśnie to sprawia, że dywany pochodzące z tego konkretnego miejsca stanowią większość wszystkich ręcznie tkanych dywanów.

Do jakich pomieszczeń dywany irańskie?

Jak wspomnieliśmy, dywany irańskie są pełne wzorów i symboli, dlatego będą odpowiednie do pomieszczeń utrzymanych w klasycznym tonie (bez zbędnych ozdób i dekoracji). Z reguły stosuje się je w salonach oraz sypialniach. Dzięki różnym wymiarom dywanów, mogą one przysłaniać całą podłogę lub tylko niewielki jej fragment. Poza rozmiarem bardzo istotny jest także kolor dywanu irańskiego. Pamiętać należy o zasadzie, że tego typu akcesorium musi stanowić uzupełnienie, a nie kontrast do podłogi lub mebli. Z tego względu należy zdecydować się na odcienie, które będą współgrać z istniejącymi już elementami wyposażenia pomieszczenia.

Szeroka oferta sklepu

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych dywanów irańskich dla swoich potrzeb. Są one dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Akcesoria mogą być wykonane zarówno z wełny, jak i z połączenia wełny i jedwabiu, co sprawia, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla siebie.

Rozmiary
Kolor
Marka
Rodzaj splotu
Rodzaj runa
Cena
-
pixel